Gümrük Danışmanlığı

Gümrük uzmanlığı, gümrük süreçlerinde kolaylığı beraberinde getirir ve güçlü uyumluluk kontrolleri sayesinde tedarik zincirini iyileştirir.

  • 20 yılı aşkın sektör deneyimiyle gümrük süreçlerine dair geniş bilgi birikim
  • İhtiyaçlarınıza uygun, objektif ve bağımsız danışmanlık
  • Gümrük ihtiyaçlarınız, risk ve fırsatlarınıza yönelik detaylı analizler
customs consulting image
Hizmetlerimiz
Customs Support, Kapsamlı Gümrük Hizmetleri Sunar

Gümrük uzmanlarımız, önünüzdeki zorluk ve fırsatları anlamak için ihtiyaçlarınızı analiz eder. Kısa dönem operasyonel endişelerinizden uzun dönem stratejik gümrük sorunlarına kadar, karşınıza çıkabilecek tüm zorlukları masaya yatırmak için buradayız.

Pek çok şirkete labirent gibi gelen gümrük süreçleri, tam da gümrük uzmanlarımızın oyun alanıdır. Lojistik süreçlerinizi analiz ederek ve gümrük aktivitelerinizi optimize ederek iş yükünüzü, maliyetlerinizi ve risklerinizi azaltmanıza yardımcı oluruz.

Customs Support, Kapsamlı Gümrük Hizmetleri Sunar
Tüm Avrupa’da hızlı, doğru ve uyumlu hizmet
Full service digital

Tam Hizmet Veren Gümrük Uzmanınız

Beyannamelerin işlenmesinden danışmanlığa, tedarik zinciri optimizasyonundan gaz ölçümlerine kadar her konuda yanınızdayız.

Growth

Deneyimli Uzmanlar

Sektörde 20 yılı aşkın gümrük deneyimleriyle 1900’den fazla uzmanımız, tüm Avrupa’da en yüksek uyumluluk standartlarını karşılar.

Digital Cloud

Dijital Gümrük Çözümleri

Son teknoloji BT çözümlerimiz sayesinde tüm gümrük süreçlerini 7/24 takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra, en yüksek güvenlik standartlarını sağlamak üzere dijital trendlere ayak uydururuz.

Local

Küresel Bilgi Birikim, Yerel Varlık

Avrupa’da 100’den fazla stratejik konuma yayılmış küresel profesyoneller ağımız sayesinde yerel gümrük ihtiyaçlarınıza yanıt veririz. 

Gümrük Danışmanlığıyla İlgili Veri ve Rakamlar

500
+
Müşteri
200
+
2022’de gerçekleştirilen proje sayısı
25
+
Danışman
13
Avrupa ülkesinde hizmet

Müşteri görüşleri:

DHL Parcel olarak Customs Support’un projelerimizde sunduğu gümrük uzmanlığıyla AB’de ihracat ve ithalat süreçlerimizdeki çözümleri iyileştiriyoruz. Customs Support’un profesyonelliğine ve bilgi birikimine güveniyoruz.
Maurice Saes
DHL Parcel Benelux, Uluslararası Ağlar Direktörü