Hakkımızda | Customs Support

Customs Support Avrupa’da tam hizmet veren dijital gümrük ortağınızdır. İşine bağlı çalışanlar, kalite, gümrük uyumluluğu ve dijital inovasyonu temsil eden hızlı tempolu bir şirkettir. Her gün 1700’ü aşkın gümrük uzmanı, gümrük ihtiyaçlarınıza yanıt vermek üzere uyumlu bir biçimde çalışır. Hep birlikte küresel ticaret için gümrük süreçlerini kolaylaştırıyoruz.

  • Üçüncü ülkelerle ithalat veya ihracat yapan şirketlere kritik gümrük hizmetleri sunuyoruz
  • Uzman Danışmanlarımız, gümrükleri ilgilendiren pek çok farklı sorunda şirketleri destekliyor
  • Ürünlerin serbest dolaşıma sokulmadan AB içinde taşınması gerekiyorsa, T-1 belgelerini destekliyoruz

Hizmetlerimiz

globe

Gümrük prosedürleri karmaşık olabilir. Yasalar ve düzenlemeler, devamlı olarak değişiyor. Her bir değişimin operasyonunuz üzerinde önemli sonuçları olabilir. Gümrük uzmanlarımız bu değişimleri yakından takip eder ve daima en yeni düzenlemelere uygun şekilde çalışır.

Alanında uzman ekiplerimiz, mali temsilcilik ve gümrük evrakları konularında müşterilerimize tavsiyeler verir ve karşılaştıkları zorlukları çözer. Ofislerimizin yer aldığı pek çok konumda gaz ölçümleri, veteriner kontrolleri ve gümrük danışmanlığı alanlarında da hizmet veriyoruz. Bu sayede ürünlerin tedarik zinciri boyunca ve sınırlar arasında güvenli ve etkili bir biçimde ve doğru zamanda taşınabilmesini sağlıyoruz.

Müşterilerimizle ve bağlantılarıyla olan iş birliğimizi optimize etmek adına, uzmanlarımızın eğitimine, teknolojiye ve inovasyona yatırım yapıyoruz. Bu sayede Yetkilendirilmiş Ekonomik Operatör (AEO) gereklilikleriyle daima uyumlu kalabiliyoruz.

Customs Support’un Hollanda, Belçika, Almanya, Polonya, Fransa, Birleşik Krallık, İrlanda, İtalya, İsviçre, İspanya, Finlandiya, İsveç, Norveç ve Lüksemburg’ta 100’den fazla ofisi bulunmaktadır. Bu ofislerin oluşturduğu son derece dijital ve güvenilir ağ sayesinde tüm Avrupa’daki gümrük bilgi ve deneyimlerimizi tek çatıda buluşturuyoruz.
Frank Weermeijer
CEO
accountability
Sorumluluk

Bilgi birikimimiz, hizmetlerimiz ve verdiğimiz güven ile Avrupa’daki rakipsiz gümrük ortağınız olmayı hedefliyoruz. Customs Support, Avrupa’nın tam hizmet veren dijital gümrük ortağıdır ve beyannamelerin işlenmesinden danışmanlık sunmaya ve mali temsilciliğe kadar, pek çok farklı alanda şirketinize destek olabilir.

quality
Kalite

Gümrük alanında derin uzmanlığa sahip deneyimli bir yönetim ekibine ve bu ekibi destekleyerek bizi her nerede olursanız olun uyumlu ve bağlı kılan Uluslararası bir ekibe (CSI  CCD) sahibiz. Buna ek olarak, müşterilerimiz ve bağlantılarıyla olan iş birliğimizi optimize etmek adın eğitimler ve yeni teknolojilere büyük yatırım yapıyoruz.

integrity
Şeffaflık

Gümrük işlemlerinizin sekteye uğramaması için çabalıyoruz. Yenilikçi BT çözümlerimiz sayesinde tüm süreçleri gerçek zamanlı olarak izleyebiliyorsunuz. Sizi korumak adına devamlı olarak teknolojik altyapımızı geliştirmeye ve yeni dijital trendleri yakalamaya gayret ediyoruz.

teamwork
Ekip Çalışması

Hollanda, Belçika, Almanya, Polonya, Fransa, Birleşik Krallık, İrlanda, İtalya, İsviçre, Finlandiya, İsveç ve İspanya’daki gümrük uzmanlarımız sayesinde, yerel ihtiyaçlarınızı profesyonellerden oluşan global ağımızla buluşturuyoruz.

Image
""
Sürdürülebilirlik
Kurumsal Sosyal Sorumluluk

Customs Support uluslararası düzeyde hizmet verir, yerel düzeyde harekete geçer. Şeffaflık ve sorumluluk, bizi biz yapan değerlerden ikisidir: İnsanlara, çevreye ve topluma duyarlılık, etik ve saygı çerçevesinde yaklaşırız. Kararlarımızın insanlar ve çevre üzerindeki etkisini ciddiye alırız. Bu yüzden sertifikalı ürünler kullanıyor, çevreye verdiğimiz zararı asgari düzeye indiriyor ve geniş ofis ağımız sayesinde çalışanlarımızın işlerine yakın konumda yaşayabilmesini sağlıyoruz.

İnovasyon
Dijital Liderlik

Teknoloji ve inovasyona sürekli olarak yatırım yapıyoruz. Son teknoloji dijital çözümlerimiz, müşterilerimizin en önemli unsura, yani işe odaklanmasını mümkün kılıyor. Müşteri oryantasyonundan otomatik veri akışlarına, gümrük işlemlerinin gerçek zamanlı olarak izlenmesinden kredi limitlerine kadar, gümrük beyannameleri için eksiksiz dijital çözümler sunuyor, bu sayede müşterilerimizin işe odaklanmasını sağlıyoruz.

Image
Platform Illustration
Birleşmeler ve Satın Almalar
Customs Support Group bünyesine katılmak mı istiyorsunuz?

Gümrük müşaviri veya gümrük danışmanıysanız ya da gaz ölçümleri yapan bir işletmeniz varsa ağımızın bir parçası olabilirsiniz.

Customs Support üyesi olarak geniş müşteri portföyümüze erişim kazanır ve gümrük BT çözümleri alanındaki uzmanlığımızdan yararlanırsınız. Ağımız aynı zamanda işletmenizi büyütmek üzere çapraz satış ve ek satış fırsatları sunar.

Uzun dönem iş birlikleri kurmanın önemine inanıyoruz. İşletmenizin başarıya ulaşması için gerekli desteği ve kaynakları sunmayı taahhüt ediyoruz. Customs Support ağına katılmayı düşünüyorsanız lütfen bize ulaşın veya Birleşmeler ve Satın Almalar sayfamızdan daha fazla bilgi edinin.