Birleşmeler ve Satın Almalar: Customs Support Grup’a katılın

Custom Support, geniş müşteri ağı sayesinde çapraz satış ve ek satış fırsatları sunarak işletmenizin büyümesini destekler. Geniş bilgi birikim ve deneyimimizle tüm şirketinizde pozitif etki oluştururuz. Customs Support ayrıca BT gümrük çözümleri alanında uzmandır. Customs Support’un ileri teknolojilerinden ve sürekli gelişen ve iyileştirilen dijital hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Küresel Ticarete Güç Katıyoruz

Merhaba. Size yardımcı olabilir miyim?

Innovation & digitalisation
Mergers and Acquistions
M&A and corporate development
Hangi Şirketler Bünyemize Katılabilir?

Customs Support ailesini bu alanlarda etkin şirketlerle büyütmeye her zaman hazırız:

  • Gümrük Müşavirliği (Gümrük Acenteleri)
  • Gümrük Danışmanlığı
  • Gaz Ölçümü
Image
""

Ekibimizle İletişime Geçin

Tüm Avrupa’da Varlık Gösteriyoruz

13 ülkede 100’den fazla ofisle tüm Avrupa’ya yayılan ağımızla büyük müşterilere hizmet verme fırsatı yakalayın. Merkez ofisimiz, alanında uzman ekiplerimizle bir hizmet merkezi olma özelliği taşır. Bu sayede Avrupa operasyonlarının karmaşık yapısında size yol gösterir ve destek oluruz.

İş Devamlılığı

2021’de 12 şirket olmak üzere, 2014’ten beri 30’dan fazla şirket Customs Support ailesine katıldı. Bünyemize katılan şirketlerin büyümesine destek oluyor, mevcut çalışanlarını da destekliyoruz. Çalışanlarınız, Customs Support bünyesinde yeni kariyer ve gelişim fırsatlarından yararlanabilirler. Customs Support’un operasyonel ve finansal temeli oldukça sağlamdır. Tüketicilerinize kesintisiz hizmet vermenizi temin ederiz.

Capital’ın Birleşmeler ve Satın Almalar Uzmanlığına Erişim

Büyüme ve satın alma fırsatları için sermayemiz hazırdır. Uzman Birleşmeler ve Satın Almalar ekibimiz, satın alma süreçlerinde size destek olur. Customs Support ailesini düzenli olarak yeni şirketlerle büyütüyoruz.

Rakamlar ve Veriler

43
+
2015’ten beri bünyemize kattığımız şirket sayısı
13
Farklı ülke
100
+
Farklı konum
1900
+
Gümrük uzmanı
Image
Logo Castik Capital

Castik Capital Hakkında

2014’te kurulan Castik Capital, Avrupa’da yatırım fırsatlarını belirleme ve geliştirmeye odaklanır. Yatırımlar, Lüksemburg temelli EPIC fonlarıyla gerçekleştirilir. İlk fon olan EPIC I, 1 milyar avro değerinde olup 2014-2015 yıllarında toplanmıştır. İkinci fon olan EPIC II, Ekim 2020’de kapanmıştır ve 1,25 milyar avro değerindedir. Castik çalışanları, Özel Sermaye pazarlarında geniş bilgi birikim ve deneyime sahiptir. 25 yıldan uzun süredir aktif olarak ticari faaliyetlere yatırım yapan özel bir ekipleri de mevcuttur. Castik Capital’a Münih merkezli Castik Capital Partners GmbH danışmanlık verir.

İşimizin kalitesi, standartlarımızdan ve her süreci doğru biçimde yürütme tutkumuzdan gelir
Yrjo van Vuuren
Gümrük Danışmanı